Zápisky ze života

Nabitý víkend

24. března 2013 v 12:36 | Ta pravá od Mattela
Tumblr_mk511kl7m91r27r9eo1_500_large
Ahoj.
Konečně jsem si našla čas napsat článek. Jak už jistě víte, říkala jsem vám, že není možné ode mě čekat články každý den. Teď jsem to měla hodně nabité.
Čtvrtek a pátek velké písemky, vždycky jsem šla ven a po večerech se učila, takže prostě totálně vyřízená. Včera jsem měla ráno turnaj ve fotbale. Hráli jsme 4 zápasy, nakonec jsme hráli o 3 a 4 místo, skončili jsme sice 4, ale to nic neznamená. Já většinu zápasů seděla v bráně, ale samozřejmě i do hry jsem se dostala. Mám rozbité kolena, chodit nemůžu a jsem ráda že žiju. Večer po tom všem jsem se rozhodla, že půjdu na fotbal. SFC je na tom hodně špatně, do nové sezóny jsme přišli z posledního místa, naštěstí jsme vyhráli a z 16 místa jsme se dostali na 14, ale je to slabé, propadnout do 3 ligy, to už by byl vážně trapas.
Nevím co bych vám ještě řekla. Objednala jsem si zase pár nových věcí na votoči, všechny došly vpořádku a se všemi jsem spokojena, jestli chcete, možná bych hodila i fotky, a chystám nafotit zase nějaký nový outfit, ale musím něco vymyslet, až když půjdu do školy v něčem zajímavém, většinou ráno nestíhám a hodím na sebe to první, co mám zrovna po ruce.
No a od zítřka začínám s novým cvičebním plánem od Fithallu, mám naplánovaný na celkové zpevnění, cvičení 3x týdně cca 20-30 minut + přidám 3x týdně běhání a chce to zase trošku upravit stravu, tak jsem zvědavá na výsledky.

To je asi vše, co bych vám chtěla říct.
A jaký jste měli víkend vy? Píšete zítra z něčeho?

Vaše Ta pravá od Mattela.
________________________________________________________________________
A MIMOCHODEM, BYLA BYCH VÁM VDĚČNA ZA MENŠÍ POMOC. PŘIHLÁSILA JSEM SE NA KUPI.CZ, KDE ZA URČITÝ POČET ZLAŤÁKŮ SI JE MŮŽU VYMĚNIT ZA POUKÁZKU DO TESCA. STAČÍ KLIKNOUT TADY PŘÍPADNĚ BYCH VÁM BYLA VDĚČNÁ, KDYBY JSTE SE NA MŮJ ÚČET ZAREGISTROVALI, HODNĚ BY MI TO POMOHLO.

I hate monday!

18. března 2013 v 20:49 | Ta pravá od Mattela
872326-7-1295217141344_large
Pondělí, pondělí a zase to zasrané pondělí.
Nesnáším pondělí! Proč? Proč k čertu musí být co 7 dní pondělí? :D
Takový ten pocit, když musím po týdenních prázdninách vstávat do školy. Nesnáším to. I přesto, že jsem první hodinu byla na očkování, učili jsme se jenom hodinu druhou a potom jsme šli na nějakou projekci Jeden svět a měli jsme rozchod ve městě. I přesto nesnáším pondělí!:D
Přišla jsem ze školy, zacvičila jsem si, tentokrát na mě čekal Kick Box, naprosto jsem se do něj zamilovala. A vyrazila do skautu, kde mi sdělili že v sobotu budeme hrát turnaj ve fotbale, sraz je 7:40. Veliké potěšení, že i v sobotu budu muset vstávat tak brzo.
A od té doby se snažím donutit se k učení. Zítra píšeme písemku z dějáku, moje známky tam jsou 3,4,1 a 4 jenom kvůli posranému nedorozumění! Celý víkend jsem byla na soustředění, měla jsem omluvenku na všechny písemky, bum, ho to nezajímá, stejně mě v pondělí vyzkouší, já samozřejmě okno, protože jsem se prostě a jednoduše naučit nestihla. Musím si to spravit. Uzavřela jsem s máti dohodu že budu mít na vysvědčeí max. tři dvojky. Já se na ten gympl prostě dostanu, i kdybych nevím co měla:D
Zrovna jsem se rozhodla že se začnu učit. Pak jsem zjistila že vlastně musím napsat článek. Mezitím jsem zjistila, že jsem se zapomněla kouknout na mnou oblíbený sport skoky na lyžích, taťka mě volá že je Justin v televizi v nějaké kriminálce.
A já místo kvalitního článku píšu pouze nekvalitní kecy, ale prostě není čas, zítra stihnu sepsat nějaký kvalitní a srozumitelný článek, jednou za čas to chce určitě i deníček:)

A co vy, jak snášíte pondělí? Taky zítra z něčeho píšete?

Tak se mějte, já se jdu učit, vaše Ta pravá od Mattela.
 
 

Reklama